Ranní klub

Ranní klub

Ranní klub je setkání lidí, kteří chtějí představit svůj projekt nebo nápad, sdílet novinky, doporučení, zkušenosti a kontakty.

Ranní klub je prostor pro každého, kdo chce diskutovat nad lokálními problémy nebo jen naslouchat u šálku dobré kávy nebo čaje.

Ranní klub je setkání lidí, které zajímá rozvoj Jeseníku a chtějí svým dílem přispět. Výstupy z klubů jsou postupovány Komisi pro rozvoj města a podněty jsou posílány k projednání Radou města. Výstupy jsou sdíleny na Facebooku a webových stránkách. Níže jsou přiloženy zápisy z jednotlivých Ranních klubů.

Ranní kluby se konají vždy 1. středu v měsíci (pokud není státní svátek) od 10 hodin ve Zdravé kavárně.

Více informací najdete zde: https://www.facebook.com/pg/RanniKlubJesenicko

Můžete se také zapojit do online diskuze zde. Těšíme se na vaše komentáře, dotazy a podněty. Vaše slovo má váhu, Vaše účast na správě města je důležitá!

Fotografie
Ranní klub
Ke stažení
0%
Kam dál
Ranní klub v červnu s tématem Budoucnost lesů na Jesenicku

Ranní klub v červnu s tématem Budoucnost lesů na Jesenicku

Ve středu 5.června 2019 se konal další Ranní klub, kde jsme diskutovali na téma "Budoucnost lesů na Jesenicku". Cílem bylo informovat veřejnost o současné situaci, důsledcích a vyhlídkách do budoucna. Ze setkání byl pořízen zápis pro ty, kteří se nemohli zúčastnit. najdete ho v sekci "ke stažení" níže. Zaměřili jsme se zejména na otázky: Kůrovec – jak ... (více)