Zapojte se!

Zapojte se!

Jste aktivní Jeseničák nebo Jeseničačka? Přistěhovali jste se z většího města a chcete poznat místní aktivní lidi a dění? Chcete se zapojit a podílet se na akcích spolku Sudetikus v Jeseníku? Výborně! Jeseník je přece hlavně o Vás! Jak na to? Existuje hned několik možností.

Možnosti zapojení:

  1. Jednoduše přijďte na některou naši akci a bavte se, poznávejte nové lidi, okuste nové věci, prostě poznejte, že Jeseník není nudný.
  2. Buďte aktivní a podílejte se na programu akcí! Umíte nebo znáte cokoliv, co by měli vidět, slyšet, ochutnat či zažít i ostatní? Ukažte nám to!  Zapojte se prodejem svých výrobků, hudbou, tancem, kresbou, besedou… Podělte se s námi o svou jedinečnost!
  3. Staňte se členy organizačního týmu spolku Sudetikus! Podílejte se na tvorbě a přípravě akcí v Jeseníku. Víc hlav víc ví a víc ruk víc udělá. Chybí Vám v Jeseníku určitý týp akce? Jste ochotni se podělit o práci na organizaci? Dejte nám vědět a probereme to! A pokud sdílíte s námi nadšení a chuť udělat Jeseník veselejší a příjemnější místo, neváhejte a ozvěte se - budeme se na Vás těšit!

Email: spolek@sudetikus.cz

Telefon: 704 143 003 (Martina Seidlerová)

Facebook: https://www.facebook.com/sudetikus

Fotografie
Zapojte se!
Zapojte se!
Zapojte se!
Sudetikus na Restaurant Day