Spolupráce, které si vážíme

Na tomto místě bychom chtěli zmínit všechny, kteří spolupracují s naším spolkem a spoluvytvářejí program akcí v Jeseníku.

Mateřské centrum Krteček - na Jesenických trzích a slavnostech provozují dětský koutek s hrami a pohybovými aktivitami.

Mateřské centrum Krteček

EduArt, z.ú. se podílí na přípravě akcí ve Smetanových sadech Park žije! a připravuje dílničky na slavnostech na Masarykově náměstí.

EduArt

Středisko volného času Duha je příspěvková organizace Města Jeseník, která pořádá pestrou škálu volnočasových aktivit pro děti, mládež, i dospělé, a to jak v jejich budově v areálu bývalého kláštera Svaté Voršily (Dnešní ZŠ Průchodní), tak v Divadle Petra Bezruče, Kapli, nebo Smetanových sadech. Společně s naším spolkem pořádají jarní a podzimní bazar dětského oblečení, obutí a sportovních potřeb a podílí se na přípravě programu slavností tvořivými dílničkami, programu akcí Park žije! a dalších!

Rada seniorů Jeseník je sdružení zástupců jesenických seniorských klubů a zainteresované veřejnosti, kteří se snaží hájit zájmy seniorů ve městě. Se spolkem Sudetikus spolupracují na slavnostech, kdy chystají seniorský bazar, jehož výtěžek jde na dobročinné účely.