4 novinky
06.02.2019
Další Restaurant Day, mezinárodní festival pop-up restaurací se bude konat v neděli 17. února!

Kdokoliv má možnost otevřít restauraci či kavárnu podle svých představ a pohostit své známé, návštěvníky Restaurant Dy, nebo náhodné kolemjdoucí.

Co to je pop-up restaurace? Je to taková restaurace, která se objeví na chvíli na nějakém místě a potom zase zmizí.

Jak se zúčastnit? Připravte s rodinou nebo kamarády menu a přijďte se pochlubit svým kulinářským uměním a nápady. Přineste si stolečky a nádobí.

Cílem akce je podpořit nadšení místní kuchaře aby ukázali, co v nich vězí, dále potom pobavit se společně a ochutnat jedinečné dobroty.
Těšíme se na další setkání!

Prosím, sdílejte pozvánku a zvěte na událost přátele, které baví kouzlit v kuchyni!

Potřebujete více informací?
Zkuste se podívat tady http://restaurant-day-jesenik.webnode.cz/ nebo na oficiální stránky akce (v angličtině) www.restaurantday.org nebo kontaktujte ambasadorku Restaurant Day pro Jesenicko:
Martinu Seidlerovou na mailu rdj@hotmail.cz nebo mobilu 704 143 003.
11.11.2018
Blíží se poslední letošní akce spolku Sudetikus! V pátek 16. 11. na Masarykově náměstí budete moci letos naposled nakoupit na Jesenických trzích. A v sobotu 17. 11. od 10 h začíná na náměstí Svobody podzimní Restaurant Day. Těšíme se na Vás!
08.11.2018
Zápis z Ranního klubu v listopadu, věnovaného tématu lidí bez přístřeší na Jesenicku.
Komentujte, sdílejte, navrhujte konstruktivní řešení. Za problémy zkuste vidět skryté nenaplněné potřeby sdílejte s námi návrhy na možnosti řešení!
https://drive.google.com/file/d/1cx_EqOsMfSX0xPAu4j7Kh-WvZguZ3Z0T/view?usp=sharing
07.08.2018
Máme nový web, za který vděčíme Marku Kačorovi a jeho firmě Voltage Media Studio.
Web ještě není úplně kompletní, budeme ho postupně doplňovat. Pokud některé informace nenajdete, neváhejte nám napsat nebo zavolat - viz záložka kontakty! Oceníme veškerou zpětnou vazbu od Vás!
https://www.voltage.cz/
 4 novinky