Park žije! Den architektury

Park žije! Den architektury

04.10.2018
4. října proběhla poslední ze série akcí Park žije! v letošním roce, které chějí podpořit revitalizaci nejhezčího jesenického parku Smetanových sadů. Tato akce byla věnována témutu architektury.

4. října proběhla poslední ze série akcí Park žije! v letošním roce, které chějí podpořit revitalizaci nejhezčího jesenického parku Smetanových sadů. Tato akce byla věnována témutu architektury. Na letním divadle si děti vyobily model parku, hmyzí domky a mandalu z přírodnin. Poté následovala hojně navšívená procházka po místním tzv. "west-endu" a honosných vilách, jejichž majiteli byli obchodníci a průmyslníci spojení s textilní firmou Regenhart a Rayman. Na závěr proběhla diskuze o veřejném prostoru, přístupech k němu, zapojování obyvatel do tvorby veřejných prostranství a oživováním měst. Více informací si přečtěte v článku v Jesenickém týdeníku, jehož autorovi moc děkujeme.
Tady najdete fotografie!
Prosíme o komunitní podporu, přispějte prosím na akce ve Smetanových sadech v roce 2019 - je to snadné - jedním kliknutím!