16. června 2017

Po dlouhé zimě... Jesenické trhy začnou sezónu 2017... A tentokrát v pátky po výplatě! :-)

K mání bude ovoce a zelenina z farem a zahrad, bylinky, sazeničky, med, voňavé pečivo a uzeniny a sýry, domácí těstoviny, zeleninové a ovocné bašty, ovocná vína, pečené steaky a klobásky, zákusky, zmrzlina a káva, regionální produkty, drobnosti pro radost...
Zapište si zahájení farmářské sezóny do kalendáře a pozvěte i přátele! 

Pokud máte zájem o biobedýnku z ekofarmy, vyplňte dotazník do středy 14.6.2017. Paní farmářka nám je přiveze na Jesenické trhy v pátek na Masarykovo náměstí, 13 - 16h.
Co v bedýnce bude a informace o farmě najdete tady: http://www.bio-zelenina.cz/aktualni-nabidka/
Dotazník je tady:
https://goo.gl/forms/zo4hdQDUW9vRjnfh2

DOPROVODNÝ PROGRAM:
1* Od 10 do 12 si budete si moci pohrát s mateřským centrem KRTEČEK!
http://www.krtecekjesenik.cz/

2* Můžete se zapojit do ankety města POCITOVÉ MAPY a vyjídřit svůj názor ohledně míst v Jeseníku, která jsou Vám blízká a která třeba potřebují více péče. Váš hlas bude zohledněn při tvorbě rozpočtu pro rok 2018!
http://www.pocitovemapy.cz/jesenik-2017/

3* Od 14 do 15 - Pro velký úspěch jsou to znova - mladá kapela FUNKY BONKERS, která se představila publiku na Sousedské slavnosti. 
https://www.facebook.com/FunkyBonkers/

4* Od 15 do 16:30 bude probíhat KULATÝ STŮL se skvělým brazilským pekařem Robinem, který vám představí, jak se dělá chleba na opačné straně zeměkoule, budete ho moci ochutnat, dozvíte se o tom, jak péci chléb zdravě a poctivě a o komunitou podporované pekárně.
https://www.facebook.com/events/296899097425363/

Podporujte s námi místní jesenickou ekonomiku, zdravý životní styl, začínající muzikanty a projekty a dobré sousedské vztahy.

Máte tip na prodejce - dejte nám vědět!!!

Pozvěte na trhy i přátele - sdílejte pozvánku!

Zapojte se také - jako prodejci pokud máte zrovna přebytky ze zahrady nebo s vlastním programem, s aktivitami pro dětský koutek, jako asistenti organizátorek (doplňování informací na web, propagace). Za každou pomoc předem děkujeme.

Přihlášky, dotazy a nápady:
jesenicketrhy@gmail.com
Martina Seidlerová 704 143 003