Vzdělávání

Jedním z cílů spolku Sudetikus, z. s. nabídnout lidem možnost něco nového se naučit, ať už od kvalifikovaných lektorů nebo od sebe navzájem.

Proto na každé z našich akcí najdete tvůrčí dílny, kde se můžete naučit různé techniky ručních prací, nebo si poslechnout zajímavá povídání např. o historii, stravování nebo pěstování, a zapojit se do diskuzí. Dílničky i kurzy podporují dobré vztahy mezi lidmi, protože se na nich jednak něco nového naučíte, ale také se tam seznámíte s lidmi podobných zájmů, se kterými můžete třeba navázat přátelství nebo spolupráci.

Chceme také rozšířit nabídku vzdělávání pro dospělé v Jeseníku, a proto spolupracujeme se zajímavými lektory, kteří vedou rozmanité kurzy. Jejich nabídku najdete níže.

Pokud také umíte něco zajímavého dělat a chtěli byste to sdílet s ostatními, chtěli byste se stát lektorem a získat za to odměnu a uznání, neváhejte nás kontaktovat!

Těšíme se na spolupráci a přejeme Vám spoustu příjemných nových zážitků, dovedností a ponaučení!

Kurz výroby kožených barefoot mokasín

Taky potřebujete podzimní boty? Nekupujte z Číny - vyrobte si vlastní! 👞👞👞
---------------------------------------------------------------------

Kdy: 4. - 5. listopadu 2017

Kde: ZŠ Fučíkova Jeseník

Informace:
Dvoudenní kurz na výrobu kožených barefoot mokasín
Sobota - 10.00 - 17.00 hod
Neděle - 10.00 - 17.00 hod

Na kurzu si vyrobíte jeden pár kožených mokasín přesně na svoji nohu. Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu - výběr z 25ti barev. Na podrážky použijeme obuvnické plotny - výběr z několika dezénů, barev i tloušťky.

* S sebou na kurz si přineste savé noviny nebo letáky, staré bavlněné triko na rozstříhání na hadříky a fén.

* Cena - 2100,-. V ceně je lektorné, doprava lektora, poplatek za pronájem prostor, veškerý materiál a pomůcky potřebné k výrobě. Záloha předem: 500 Kč.

*Přihláška je tady:
https://goo.gl/forms/v3Ynrv7jWQ4rXqY13

Fotky z předchozích kurzů:
https://www.facebook.com/bohumila.brunova/photos_albums?lst=100002879413037%3A100002879413037%3A1494497023

Pořádá Sudetikus, z.s. ve spolupráci se ZŠ Jeseník a Janou Kotkovou.